Середа, Квітень 24смт. Терезине, вул. Шкільна, 20а, Тел.: (04563) 3-13-32

Спортсмени КОЦОП готуються до головних легкоатлетичних змагань

З 1 по 30 грудня 2017 року проводять передсезоний збір в умовах високогір’я в м. Чолпан–Ата (Киргизія) спортсмени відділення легкої атлетики: Мороз Юлія, Закальницький Мар’ян, Киц Володимир, Замрига Юрій.

Олефіренко Ігор з 10 по 28 грудня 2017 року готується до майбутніх стартів в м. Шклярська Пореба (Польща).

З 6 грудня 2017 відбуває для участі в міжнародному турнірі з важкої атлетики в м. Ротава (Чехія) команда спортсменів у складі Ніконинка Євгенія, Фесака Євгенія та тренера Ковальчука В.В.

Тренер з біатлону Любаренко О.А. відбув на ІІ етап кубку світу в м. Хохфільцен (Австрія), який відбудеться з 4 по 12 грудня 2017 року.

З 2 по 14 грудня 2017 року під керівництвом Ю.М. Андрющенка група легкоатлетів, а саме Поляк Ігор, Данилюк Діана, Книжник Ігор, беруть участь у навчально-тренувальному зборі в м. Мукачево.

Лижники закладу проводять передсезоний навчально-тренувальний збір в м. Сяньки (Львівська обл.) під керівництвом тренера Фастовця М.М.

Це вперше за власні кошти закладу спортсмени мають можливість проводити навчально-тренувальні збори за кордоном. Дякуємо управлінню з фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації та голові Київської обласної ради Старіковій Ганні Віталіїній за сприяння в роботі закладу.

Впевнені – наші спортсмени гідно представлять Київщину на міжнародних аренах!