Четвер, Листопад 15смт. Терезине, вул. Шкільна, 20а, Тел.: (04563) 3-13-32

Борці КОЦОП гідно виступили на міжнародному турнірі Швеції

Приємні новини на передодні Нового року принесли молоді спортсмени закладу. З 8 по 12 грудня в м. Стокгольм (Швеція) на міжнародному турнірі категорії А з греко-римської боротьби Кіяшок Дмитро посів третє місце, завоювавши бронзову медаль. Грушин Сергій посів почесне п’яте місце, а переїхавши в м. Гельсінкі (Фінляндія) Дмитро посів уже п’яте місце а Сергій сьоме.

Це перші кроки які зробили хлопці в змаганнях серед дорослих і як бачимо з перспективою на майбутнє.

До речі, уже в Україні, на міжнародному турнірі в Тернополі який відбувся 8-10 грудня, Гербич Рустам повернувся з бронзою і теж приміряв одіжку змагань серед дорослих.

Політаєв Артур виборюючи кубок України, став срібним призером, і в складі збірної команди України відбув в Іран на клубний чемпіонат світу.

Тож великі надії несуть нам тренери Лозовий Віктор, Пікалов Дмитро та Житовоз Григорій в 2018 рік, з святами вас друзі, з Новим роком!