Середа, Квітень 24смт. Терезине, вул. Шкільна, 20а, Тел.: (04563) 3-13-32

Шановні друзі!

 

Як виконуючий обов’язки директора КЗ КОР “КОЦОП”, надаю коротенький звіт про роботу закладу 2017 році. Рік видався нелегкий, зважаючи на задачі поставлені керівництвом обласної ради, яка полягала в необхідності ввести роботу закладу в законодавче поле та піднятті рівня роботи , які б відповідали Статуту закладу, перша сторінка якого чітко формує вимоги, а саме:центр олімпійської підготовки працює з членами збірних команд України , а втім порівняти роботу закладу можна і простіше , інтернет знає все, тож цікавим необхідно подивитися сторінку за 2015-2016 роки та порівняти з 2017 роком.
В першому кварталі служба безпеки України та Національна поліція за рішенням суду провели дві аудиторські перевірки закладу.
В аудит входила не тільки перевірка роботи всіх служб закладу, а і видані розпорядчі документи обласної ради, які відносяться до центру олімпійської підготовки.

А тепер коротко про зміни: 
1. Робота закладу введена в законодавче поле.
2. Змінений вектор роботи закладу, наріжним каменем стоїть спорсмен з тренером, все інше менеджмент та обслуга.
3. Закупка продуктів харчування, придбання спортивної форми чи інвентаря, здійснюється відповідними спеціалістами, та тренерами особисто, узгоджується з відповідними керівниками профільних відділень, подається заступнику директора для підготовки наказу, який підписує керівник закладу.
4. Контроль за харчування спорсменів в їдальні здійснює тренер, який відповідає за кінцевий результат підготовки спорсмена.
5. Відремонтована техніка, проведені роботи по забезпеченню спортивною формою та інвентарем, проведений поточний ремонт приміщень та інше.
6. Збудований власний харчоблок.
7. В закладі панують робочі відносини, порядність, дружність, чесність та відповідальність. Хто з цим не згоден – звільнилися.

Нашу країну на міжнародній арені представляють:
Біатлоністи:Жирний Олександр,Володимир Семаков, Надія Бєлкіна, Олександр Море’єв.
Легкоатлети: Сахно Вікторія, Редега Сергій,Закальницький
Мар’ян, Замрига Юрій, Войцейщук Роман, Киц Володимир,
Олефіренко Ігор і Будза Сергій.
Греко- римська боротьба :
Грушен Олександр, Політаєв Артур, Кияшок Дмитро, Грушен Сергій.
Вільна боротьба:
Остапенко Владислав, Денисюк Дмитр .
Сучасне п’ятиборство:
Бощ Діана, Селеменева Катерина, Чижова Анастасія.
Уже 2017році Морозов Юлія, Ходаківська Юлія, Тельний Ігор, Єрмолаєв Ілля, Кришталь Сергій, Фесак Євген, Дерсенко Павло, Василіогло Максим стали переможцями Чемпіонатів та володарями Кубку України.
Також є втрати серед спортсменів, від нас пішли неодноразові переможці всеукраїнських та міжнародних змагань, члени збірної команди України – Коваленко Назар та Будза Сергій. Вони виступатимуть за інші заклади.
Але ми не тільки втрачаємо. Поповнили склад спортсменів нашого закладу Члени збірних команд України
легкоатлети – Русс Ігор, Михайлова Дар’я і Ковальчук Дмитро; біатлоністи – Блажко Дарина, Панфілова Марія; лижники: Челенко Олександр та Литвин Владислав; п’ятиборці – Товкай Олександр та Гончарова Богдана.
Також лави борців вільного стилю поповнив сріний призер Олімпійських ігор, член збірної команди Валерій Андрійцев.
Тож ми дивимося в майбутнє центру олімпійської підготовки з оптимізмом чим і вітаю наш колектив. Багато планів не вдалося реалізувати, особливо по укріпленню матеріальної бази, але це пісня уже не наша і нам її не дали заспівати, тож вся надія на 2018 рік.

Дякуємо за терпіння і віру в нас, та вітаємо депутатів Обласної ради, керівників фракцій, заступників голови ради, а також голову обласної ради Старикову Ганну Віталівну.З Новим Роком, Вас, з Різдвом Христовим!

Дякуємо керівникові управління фізичної культури і спорту Тимофєєву Сергію Олександровичу та вірний йому колектив, за сумісну працю, за порозуміння з Новим Роком, здоров’я та наснаги Вам, друзі!
Також Вітаємо рідну Київщину з святами!

З повагою , в.о. директор Наумчук В.М.