Неділя, Травень 19смт. Терезине, вул. Шкільна, 20а, Тел.: (04563) 3-13-32

“Свято олімпійського прапора”.

“Свято олімпійського прапора” відбулося у Терезіно.

Сьогодні в Центрі Олімпійської підготовки в Терезіно відбулася урочиста церемонія підняття державного прапора України та олімпійського стягу з нагоди ХХІІІ Олімпіади. За 6 днів у південнокорейському Пхьонхчані розпочнуться XXIII зимові Олімпійські ігри. До подій у Кореї протягом двох тижнів, а саме з 9 по 25 лютого, буде прикута увага всього світу. У найголовніших стартах чотириріччя братимуть участь 2500 атлетів з-понад 90 країн світу, які розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових видах спорту. Чекаємо на старт олімпійців, бажаємо перемог олімпійській збірній команді України та особливо нашим землякам!

До свята долучились: директор Київського обласного центру олімпійської підготовки – Наумчук В.М., начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації – Тимофєєв С.О., голова відділення НОК в Київській області Куроченко І.В..

Під звучання Гімну України підняття прапорів здійснили ветерани спортивного руху лижниця Галина Бекетова та пауерліфтер Віктор Стефанов і юні чемпіони з греко-римської боротьби Олександр Грушин та Дмитро Кіяшок.

Нагородили почесними грамотами директора КОЦОП Наумчука В.М., за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди Свята олімпійського прапора Галина Бекетову, ветеран спорту, восьмиразова чемпіонку світу серед майстрів-любителів з лижних гонок, Віктора Стефанова, володара Кубку світу, багаторазового чемпіона України, Європи, Євразії з окремих вправ пауерліфтингу, Олександра Грушина, майстра спорту України, призера чемпіонату світу, неодноразовий переможець чемпіонатів України з греко-римської боротьби, Дмитра Кіяшка, майстра спорту України, володара Кубку України, неодноразового переможця чемпіонатів України з греко-римської боротьби.

Сьогодні ми піднімаємо державний прапор та стяг Національного олімпійського комітету, висловлюючи таким чином свою підтримку спортсменам, які будуть захищати честь країни на Олімпіаді. Ці прапори замайорять в кожному регіоні нашої країни, об’єднавши всіх українців в одну родину вболівальників. Тож підтримаймо наших олімпійців, надихаючи їх на нові спортивні подвиги та перемоги!