Субота, Вересень 22смт. Терезине, вул. Шкільна, 20а, Тел.: (04563) 3-13-32

Спортсмени нашого закладу завоювали призові місця на чемпіонаті України з легкої атлетики.

11 лютого в Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. В 16-й раз чемпіонат проводився в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету.
У змаганнях взяли участь 460 атлетів .Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться 1-4 березня у Бірмінгемі (Велика Британія).

Наші спортсмени посіли такі місця:
Киц Володимир з бігу на 3000 м. завоював золоту та на 1500 м. бронзову медалі.
Мороз Юлія на дестанції 1500 м. серед дорослих виборола срібну медаль а серед молоді стала першою, а також Юлія взяла участь в естафеті серед дорослих 4х400 м. і завоювала почесне третє місце, на цьому чемпіонаті Юлія свої перші старти проводила серед провідних спорсменів України де зарекомендувала себе як одна з найперспективніших легкоатлеток України.
Ковальчук Дмитро став другим з бігу на 800 м. серед молоді.

Вітаємо наших легкоатлетів з перемогою !