Неділя, Грудень 16смт. Терезине, вул. Шкільна, 20а, Тел.: (04563) 3-13-32

Наш легкоатлет Закальницький Мар’ян вдало виступив на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби в Китаї .

В Китаї в м. Тайцан 5 травня пройшов Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби ,де

приймав участь спортсмен нашого закладу Закальницький Мар’ян. Саме він для багатьох

став справжнім відкриттям цього чемпіонату. Н чемпіонаті  Мар’ян у підсумку зумів максимально наближитись до першої трійки подолавши дистанцію з рекордним для себе часом 3.44.59год.

покращивши свій особистий результат на 8хв, він фінішував лише у семи секундах позаду бронзового призера  японця Сатоші Маруо.  Слід зазначити, що у першій трійці фінішували лише

японці , з яких срібним призером став Хайято Коцуолі  результат якого – 3.44.31, а найшвидшим Хіролі Араї – 3.44.25..Саме японці вибороли перше командне місце, а збірна України на чолі з

Мар’яном здобули срібні нагороди чемпіонату  світу зі спортивної ходьби на дистанції 50км.

Цей результат був здобутий завдяки чітко спланованій підготовці наданої тренерами.

В подальшому ми плануємо скорегувати підготовку спортсменів для кращих результатів.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на чемпіонаті світу  та бажаємо подальших перемог!