Середа, Квітень 24смт. Терезине, вул. Шкільна, 20а, Тел.: (04563) 3-13-32

Валерій Андрійцев ефектно виграв Гран-прі у Франції.

Срібний призер Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні, борець вільного стилю, наш спортсмен Валерій Андрійцев переміг на Ґран-прі Франції, який проводиться на честь видатного французького борця, олімпійського чемпіона Парижа-1924 Анрі Деґлана у Ніцці в якому приймали представники з 18-ти країн світу.

У першій сутичці турніру вагової категорії до 97 кг Андрійцев переміг 0:3 грузина Мамуку Кордзаю, потім 2:5 німця Еріка Тіле, у півфіналі Валерій поклав на туше бельгійця Таріка Аззузі, а в сутичці за перше місце на турнірі виграв у чинного чемпіона Європи серед молоді до 23-х років Дениса Храмянкова з Білорусі — 0:3.

На Ґран-прі Франції – Валерія Андрійцева разом з його особистим тренером Ігорем Йосиповичем Малинським гарно зустріла і підтримувала українська діаспора. Також під час урочистого відкриття фіналів весь зал аплодував нашому землякові та хлопчику з Полтави які несли прапор нашої держави.

Можливість виступати на Ґран-прі у Франції відбулася завдяки підтримці в.о. директора Центру олімпійської підготовки Київської області Наумчука Василя Михайловича та директора будівельної групи «Орлан-інвест» Антона Мирончука.