Четвер, 16 Вересня
Shadow

Дар’я Блашко: “Я відчуваю по м’язах, що вони ще не розігнані”

У німецькому Обергофі відбулася класична змішана естафета, яка проводилася в рамках V етапу Кубка світу з біатлону.
Збірній команді України, до складу якої увійшла представниця Київського обласного центру олімпійської підготовки Дар’я Блашко, вдалося посісти 10 місце.
Після завершення змішаної естафети Дар’я Блашко, яка пропускала напередодні гонку переслідування, прокоментувала свій етап естафетної гонки, а також в цілому п’ятий етап Кубка світу з біатлону.
– У мене було бажання бігти все-таки, щоб розганятися. Я відчуваю по м’язах, що вони поки ще такі… повільні, ще не розігнані. Тому що в Обертілліасі було спочатку відкочування – потрібно було відновити сили після чотирьох етапів. А потім, коли потрібно було починати роботу, нас просто дуже сильно завалило снігом, і траси практично не було (сміється). Було складно що-небудь зробити. Не робили підвідну роботу до Оберхофу, але, в принципі, це зараз і відчувається.
В цілому, етапом я не сильно задоволена. Тому що мої відчуття поки що не відповідають реальності – це найгірше. Навіть сьогодні, наприклад, за моїми відчуттями я бігла добре, а виявилося, що з боку – не дуже добре (сміється). Хоча в спринті мені здавалося, що було набагато гірше. Сподіваюся, що на другому етапі тут буде трохи краще. Ну, а цим етапом тут я, повторюся, не сильно задоволена.
За інформацією Суспільне Біатлон https://www.facebook.com/suspilne.biathlon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *