Shadow

Новини

Друга «бронза» поспіль – наша!

Біатлон
27 листопада у шведському Ідре відбулася друга жіноча гонка Кубка IBU. Спортсменка КЗ КОР «КОЦОП» Дар’я Блашко без єдиної похибки пройшла вогневий рубіж та потрапила в топ-3 одразу після фінішу.   Пишаємося нашою спортсменкою та бажаємо успіхів у подальших етапах в рамках Кубка IBU!
Старт біатлонного сезону 2021/2022

Біатлон
25 листопада офіційно стартував біатлонний сезон 2021/2022. Перший етап у шведському Ідре розпочався гонками в рамках Кубка IBU. У перший змагальний день були спринтерські гонки серед жінок. До складу жіночої збірної України на стартовий етап Кубка IBU ввійшли спортсменки КЗ КОР "Київський обласний центр олімпійської підготовки" – Дар'я Блашко (тренер Махлаєв В.А.), Надія Бєлкіна (тренер Любаренко О.А.) та Катерина Бех (тренер Любаренко О.А.). Дар'я Блашко була найшвидшою серед українок на кожному з трьох кіл, Дар'ї вдалося піднятися на подіум одразу в першій гонці сезону, виборовши III місце в дуже щільній боротьбі! Для нашої спортсменки це перший особистий подіум в дорослій кар'єрі! І це також подіум для України в першій гонці біатлонного сезону. В.о.  директора закладу Ломта...
Кубок України з греко-римської боротьби серед юнаків U-20!

Греко-римська боротьба
З 19 по 21 листопада у місті Харків відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед юнаків U-20, в якому взяли участь спортсмени КЗ КОР КОЦОП. За результатами змагань, команда Київської області посіла III місце. Наші спортсмени отримали такі нагороди: Алєксєєв Микита посів I місце (тренери Лозовий В.В., Чхартішвілі Б.К.), Яковлєв Олександр II місце (Чхартішвілі Б.К., Житовоз Г.П.).   Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!
III місце на молодіжному чемпіонаті Європи!

Сучасне п'ятиборство
                                                                           З 18 по 21 листопада у місті Джонков (Республіка Польща) проходив молодіжний чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства. Жіноча збірна України, в складі якої були представниці КЗ КОР КОЦОП, Чижова Анастасія та Клуннікова Ольга, посіла III командне місце. Вітаємо наших спортсменок!!!
Команда Київської області зайняла перше місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків! Вітаємо наших спортсменів!

Греко-римська боротьба, КО ЦОП
25-26 жовтня у місті Тячів відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків (U-16). 20 команд борців греко-римського стилю, понад 250 молодих спорстменів у 10 вагових категоріях боролися за почесне звання "чемпіон України". Команда Київської області виборола перше місце. Участь у цих змаганнях взяли вихованці КЗ КОР КОЦОП, змінного складу, які показали гарні результати та конкурентну боротьбу. За підсумками наші спортсмени отримали такі нагороди: "золото" – Покотило Владислав (тренер Пікалов Д.В.), Чернях Роман (тренер Житовоз Г.П.), срібними призерами стали – Мохаммад Аріан (тренер Житовоз Г.П.), Яценко Роман (тренер Лозовий В.В.) та Петрина Антон (тренер Пікалов Д.В.), бронзову нагороду отримали – Скрипник Максим (тренер Пікалов Д.В.) та Козій Ігор (тренер Житовоз Г.П.)....

В місті Одеса відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків.

Бокс, КО ЦОП
З 3 вересня по 12 ивересня 2021 року у місті Одеса відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. В запеклій боротьбі Чемпіоном України з боксу став вихованець КЗ КОР "КОЦОП" ПАПАКІН ІВАН. Також призове третє місце посів БОНДАРЧУК ТАРАС! Вітаємо наших переможців, їх тренерів та бажаємо подальших успіхів .

Вітаємо з Днем Народження!

КО ЦОП
Колектив КЗ КОР "КОЦОП" висловлює свої найщиріші побажання в.о. Директора Ломтадзе Іраклію з нагоди його Дня Народження! Шановний, Іраклію Зурабовичу, Ваш високий професіоналізм , безмежна відданість справі, працьовитість та багаторічна наполеглива праця зробили вагомий внесок у розбудову українського спорту. Власним прикладом Ви надихаєте молодь на визначення амбітної мети та високих результатів в спорті. Бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, благополуччя, щедрої долі, безмежного щастя, любові та родинного затишку. Нехай Ваше життя буде сповнене втіленими у реальність мріями і здійсненням усіх починань! Хай Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості й надалі сприятимуть процвітанню КЗ КОР "КОЦОП"!
Сьогодні до КЗ КОР КОЦОП завітала почесна гостя Ірина Коляденко

Вільна боротьба, КО ЦОП
Сьогодні до нас завітала бронзова призерка Олімпійських ігор в Токіо з вільної боротьби ІРИНА КОЛЯДЕНКО ТА ЇЇ ТРЕНЕР ВОЛОДИМИР ЯРЕМЕНКО та розповіли про свої враження на Олімпіаді. Ірина вважає свою перемогу тільки початком в Олімпійський кар’єрі. В.о директора Ломтадзе Іраклій Зурабович привітав борчиню, та побажав нових перемог та здійснення мрій. Нагадаємо, що українська борчиня вільного стилю Ірина Коляденко перемогла у бронзовому фіналі 32-річну латвійську борчиню Анастасію Григор’єву з рахунком 3:1. 22-річна Ірина Коляденко виступає на Олімпіаді вперше. Раніше у 2019 році вона здобула срібло Чемпіонату світу, а у 2021 році стала чемпіонкою Європи.
7 серпня в міжнародному аеропорту “Бориспіль” урочисто зустричали борчиню Ірину Коляденко.

7 серпня в міжнародному  аеропорту "Бориспіль"  відбувалась урочиста зустріч бронзової призерки Олімпійських ігор в Токіо - борчині з вільної боротьби -Ірини Коляденко .  Зустрів Ірину в.о директора КЗ КОР "КОЦОП" Ломтадзе Іраклій Зурабович, який привітав спортсменку з отриманням бронзової нагороди та побажав не зупинятися на досягнутому, нових яскравих перемог та міцного здоров'я! Колектив КЗ КОР "КОЦОП" також вітає Ірину Коляденко та бажає підкорення нових вершин. Шлях до перемоги завжди найважчий. Важливо вистояти, зуміти обійти всіх і довести оточуючим, що саме ти гідний отримати нагороду. Нехай ця перемога буде не останньою, а лише однією з багатьох. Щастя, удачі і процвітання на довгі роки.
Борчиня Ірина Коляденко здобула бронзову нагороду в Токіо.

Вітаємо, спортсменку КЗ КОР "КОЦОП" борчиню Ірину Коляденко та її тренера Яременко Володимира із здобуттям бронзової нагороди в змаганнях з вільної боротьби серед жінок на Олімпійських іграх в Токіо. Бажаємо міцного здоров'я та подальших успіхів. В.о КЗ КОР КОЦОП Ломтадзе Іраклій Зурабович висловлює свою щіру подяку Голові Київської обласної державної адміністрації, Голові Київської обласної ради та депутатам Київської обласної ради  за активну увагу, підтримку та змогу гідно представити Україну на Олімпійських іграх в Токіо.