Четвер, 16 Вересня
Shadow

Урочиста церемонія підняття Олімпійського прапора.

Комунальний заклад КЗ КОР “КО ЦОП” провів урочисту церемонію підняття Олімпійського прапора на честь відкриття Олімпійських ігор .

В заході прийняли участь в.о директора КЗ КОР “КОЦОП” Ломтадзе Іраклій Зурабович .
«Спортсмени нашого закладу будуть приймати участь в Олімпійських змаганнях, ми вибороли ліцензії в легкій атлетиці Михайлова Дарина , боксі –  Ганна Лисенко та вільній боротьбі – Коляденко Ірина. Незалежно від складних обставин пов’язаних з пандемією наш заклад зробив все , щоб кожен спортсмен був забезпечен увагою, для того щоб гідно представити Київську область на такій вкрай важливій події , як Олімпійські ігри» – говорить Іраклій Зурабович.
Підняття прапора в честь початку Олімпійських іграх відбулося одночасно в декілька областях.

На церемонії піднятті прапора також приймали участь почесні гості: Перший заступник міського голови Новогребельська Інна Володимирівна  , Народний депутат VІІІ скликання Маперашвілі Хвича Нодарович, Голова НОК в Київський області Малинський Ігор наші Олімпійці Михайлова Дарина та Коваленко Назар  , заслужені тренери Любаренко Олексій Андрійович, Голова федерації легкої атлетики Київської області Мартинов Сергій,  та колектив КЗ КОР “КО ЦОП”.

Головний наставник та тренер з легкої атлетики Андрущенко Юрій Миколайович також відмітив, що команда зробить все можливе на іграх в Токіо,  щоб виправдати надії покладені на спортсменів .

Бажаємо нашим спортсменам вибороти золото та перемог.

Спортсменам , які не увійшли до складу Олімпійської збірної ми бажаємо міцного духу. «Той хто не вміє програвати – той ніколи не переможе.»  «Переміг не радій , програв – роби висновки .»

На Олімпійських іграх в Токіо- 2020 будуть представлені 33 види спорту та розіграні 339 комплекти медалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *