Середа, 1 Грудня
Shadow

Команда Київської області зайняла перше місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків! Вітаємо наших спортсменів!

25-26 жовтня у місті Тячів відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків (U-16). 20 команд борців греко-римського стилю, понад 250 молодих спорстменів у 10 вагових категоріях боролися за почесне звання “чемпіон України”. Команда Київської області виборола перше місце. Участь у цих змаганнях взяли вихованці КЗ КОР КОЦОП, змінного складу, які показали гарні результати та конкурентну боротьбу. За підсумками наші спортсмени отримали такі нагороди: “золото” – Покотило Владислав (тренер Пікалов Д.В.), Чернях Роман (тренер Житовоз Г.П.), срібними призерами стали – Мохаммад Аріан (тренер Житовоз Г.П.), Яценко Роман (тренер Лозовий В.В.) та Петрина Антон (тренер Пікалов Д.В.), бронзову нагороду отримали – Скрипник Максим (тренер Пікалов Д.В.) та Козій Ігор (тренер Житовоз Г.П.).

Вітаємо наших спортсменів і їх тренерів з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!